У Раді розповіли, коли розглянуть судову реформу Зеленського

  • 7 Жовтня 2019, 19:01

Верховний суд просив відкласти розгляд відповідного законопроекту президента.

Законопроект президента Володимира Зеленського про судову реформу буде розглядатись у Верховній раді наступного пленарного тижня 15-18 жовтня. Про це заявив голова комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, передає РБК-Україна.

"Законопроект про судову реформу №1008 також очікував розгляду минулого тижня, але, на жаль, ми не встигли розглянути. Я думаю, що він буде однозначно розглянутий наступного тижня", - заявив Монастирський.

 

Читайте також:    Прикарпаття: Учасники АТО розпитали ЗЕ-команду про майбутнє Донбасу (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчіновіч-Бурич висловила стурбованість у зв'язку з прийняттям українським парламентом в першому читанні законопроекту №1008 "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування". Вона підкреслила, що прийняття даного законопроекту може мати серйозні наслідки для незалежності судової системи в Україні, так як він впливає на кваліфікаційні вимоги до суддів.

Нагадаємо, Верховний суд просив відкласти прийняття закону президента України Зеленського про судову реформу. Зокрема, суд звернувся до президента України та голови ВР з пропозицією отримати експертний висновок щодо законопроекту №1008 перед голосуванням за проект закону у другому читанні.

Підкреслимо, ВР 12 вересня прийняла проект закону президента Володимира Зеленського про судову реформу за основу. Документ пропонує упорядкувати діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради правосуддя.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття