У Раді зареєстрували законопроект про легалізацію грального бізнесу

  • 18 Жовтня 2019, 15:23

У Верховній Раді України зареєстрували урядовий законопроект про державне регулювання у сфері грального бізнесу, який фактично легалізує цей вид діяльності в Україні.

«Урядовий законопроект має на меті комплексно впорядкувати діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор», — повідомляють у Кабміні.

Зазначається, що законопроєктом передбачається, що організовувати діяльність з грального бізнесу можна буде лише у готелях, що мають 3-5 зірок, а казино організовувати дозволять лише у 5-зіркових готелях.

 

Читайте також:    "Слуги народу" посварилися з Прем'єр-міністром Гончаруком

 

Діяльність з грального бізнесу пропонують обов'язково сертифікувати, паралельно посиливши відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії.

«Легалізація грального бізнесу також дозволить бюджету отримати до 5 мільярдів гривень, проте остаточні цифри очікуваних надходжень до бюджету залежатимуть від того, у якій редакції депутати приймуть закон», — повідомляють у Кабміні.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття