У Раді збирають підписи за відставку глави МОЗ Степанова

  • 19 Травня 2020, 11:39

Народний депутат від "Голосу" Олександра Устінова звинуватила МОЗ в незабезпеченні медиків захисними костюмами.

Фракція "Голос" сьогодні почне збір підписів депутатів за винесення на розгляд парламенту питання про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров'я.

Як передає УНІАН, про це народний депутат від "Голосу" Олександра Устінова заявила під час пленарного засідання Верховної Ради.

"Ви всі почули, що до нас приїхали (захисні) костюми, і їх будуть розвозити по Україні медикам. Я хочу сказати, що вчора була на митниці - не приїхали костюми. Замість 72 тис. костюмів, які мали приїхати і захищати наших медиків, приїхали 29 (тис.)", - зазначила депутат.

За її словами, МОЗ "сьогодні фактично вчиняє злочин, тому що спочатку вони купили костюми в три рази дорожче", а зараз їх не привозять.

"У нас як у парламенту є один вихід із цієї ситуації - ми всі зараз маємо починати піднімати питання заміщення міністра охорони здоров'я. Сьогодні фракція "Голос" почне збирати підписи за те, щоб ця людина пішла з посади", - сказала Устінова.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття