Важливо

У самопроголошених «Л/ДНР» проводять перепис населення — місія ОБСЄ

  • 16 Жовтня 2019, 09:01

Представники самопроголошених «ЛНР» та «ДНР» проводять перепис серед цивільного населення у непідконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі за 15 жовтня.

Так, 14 жовтня 12 людей з непідконтрольних територій Донецької області сказали спостерігачам, що взяли участь у переписі населення. 

«У центрі перепису населення, розташованому в навчальному закладі в Горлівці, три жінки і двоє чоловіків, які проводили перепис, повідомили Місії, що люди, які збирають дані для нього, пройшли навчання, і їм видавалися буклети з інструкціями», — йдеться у повідомленні.

Біля подібного закладу в Горлівці місцеві мешканці повідомили спостерігачам, що перепис населення був добре проанонсований у ЗМІ та через SMS-повідомлення. 

 

Читайте також:     В ОДА обговорили використання коштів, які надійшли в область з держбюджету

 

Того ж дня у місті Голубівка та селищі Лозівський на непідконтрольній Луганщині двоє жителів розповіли, що особи, які проводять перепис населення, відвідали їхнє місце проживання та не вимагали жодних документів для збору даних для перепису.

За даними місцевих жителів, перепис населення був добре анонсований у ЗМІ, а також через систему SMS-повідомлень.

У той самий день в н. п. Голубівка, в 51 км на захід від Луганська, і н. п. Лозовський в 32 км на захід від Луганська, двоє жителів розповіли, що особи, які проводять перепис населення, відвідали їхнє місце проживання і не вимагали ніяких документів з метою збору даних для перепису.

Раніше російські ЗМІ анонсували, що так званий «перепис населення» у самопроголошених республіках розпочнеться з 1 жовтня.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття