У «Слузі народу» планують боротися зі зловживанням податковим режимом ФОПів

  • 9 Серпня 2019, 16:31

Протягом декількох тижнів депутати партії «Слуга народу» планують презентувати рішення щодо боротьби зі зловживанням спрощеною системою оподаткування (ФОПами) для ухилення від сплати податків великим та середнім бізнесом.

Про це повідомив обраний депутат від «Слуги народу» Данило Гетманцев (якого називали радником Зеленського з податкових питань) в ефірі «Українського радіо».

«На сьогодні ми розглядаємо можливості, чи можливо сьогодні, використовуючи тільки адміністративні процедури, припинити зловживання, чи необхідно внести зміни до податкового законодавства, аби не породжувати низку податкових спорів. Аби це було зрозуміло, для всіх доступно, і не викликало сумнівів, що так робити не можна. Я думаю, що протягом найближчих тижнів до початку роботи Верховної Ради ми вже представимо певне рішення», — заявив Гетманцев.

За його словами, як партія «Слуга народу», так і Офіс президента планують послідовно захищати спрощену систему оподаткування, зокрема що стосується працівників ІТ-галузі. Водночас він заявив, що боротися потрібно з тими ФОПами, яких насправді використовують великі компанії для того, щоб не платити податки.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття