У "Слузі народу" сказали, коли можуть призначити нову ЦВК

  • 18 Вересня 2019, 14:33

Народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Качура вважає, що Верховна Рада може обрати новий склад Центральної виборчої комісії вже цього тижня, 18-20 вересня.

 "Технічно це можливо… але це не тільки від фракції "Слуга народу" залежить, це залежить від всіх, це консолідоване рішення по кандидатах від усіх фракцій",- сказав Олександр Качура.

Депутат пояснив процедуру: спочатку усі фракції і групи мають за квотним принципом надати своїх кандидатів, потім відбувається подання, після цього профільний комітет і підкомітет перевіряють і рекомендують кандидатів, і в решті решт парламент за них голосує.

 

Читайте також:      З Конституційного суду звільнили 3 суддів

 

Водночас, попереджає Качура, обрання може і затягнутися, якщо з боку якоїсь фракції буде затримка з поданням кандидатур.

Проте, каже нардеп, він особисто сподівається, що все відбудеться швидко, адже країна лишилася без Центрвиборчкому. Він пояснив, що звільнені члени ЦВК вже не виконують свої повноваження, як це роблять позбавлені мандатів депутати до обрання нової Ради.

"Тому я буду наполягати на тому, щоб це питання закрилося на цьому тижні",- наголосив депутат.

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття