Важливо

У Слузі народу запропонували направляти на розгляд Антикорупційного суду тільки справи НАБУ і САП

  • 6 Вересня 2019, 15:40

Заступник голови фракції Слуга народу у Верховній Раді Галина Янченко повідомила про плани політсили внести на розгляд законопроект про звуження підсудності Вищого антикорупційного суду до розгляду справ виключно НАБУ і САП.

Таку заяву вона зробила в інтерв'ю Радіо НВ.

«Ми хочемо фактично уточнити підсудність Вищого антикорупційного суду, щоб вони розглядали справи, які є у підслідності НАБУ і САП. Якщо говорити тут про кількість, то це йдеться про близько 200 справ», — розповіла Янченко.

Також нардеп додала, що в Антикорупційному суді працюватимуть сім колегій суддів — і без запропонованого уточнення до закону вони будуть розглядати справи, скеровані й іншими правоохоронними органами, — тобто «більше 3500» справ.

Янченко уточнила, що до топ-чиновників, корупційні злочини яких буде розглядати новостворений суд, відносяться, зокрема, народні депутати, міністри, голови обласних державних адміністрацій, прокурори, судді та інші.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття