У "Слузі народу" звинувачують Медведчука у держзраді

  • 9 Вересня 2019, 12:30

Голова комітету ВР з зовнішньої політики та депутат від Слуги народу Богдан Яременко планує розробити законопроект, що передбачатиме покарання за перемовини від імені України неуповноваженими особами.

Про свої наміри він розповів у інтерв’ю ТСН.

За словами Яременка, підготовка такого законопроекту є його приватною ініціативою й невдовзі це обов’язково буде зроблено.

«У нас, на жаль, війна стала приводом для піару. І піаряться у дуже шкідливий спосіб. Тому що поїздки в Росію політиків в період війни із декларуванням принципів, які відмінні від державної політики не наближають мир, а віддаляють його, оскільки дезінформують російське керівництво і російський народ з приводу справжніх намірів України.

Ми не маємо наміру домовлятися в обхід свого суверенітету, в обхід своїх інтересів. Це росіяни повинні зрозуміти. Тому оці вояжі для того, щоб попіаритися на темі, «нюхнуть» газу, це шкідливо. Ціна цього — людські життя. Це треба трактувати тільки так”, — вважає нардеп.

Яременко переконаний, що такі дії варто трактувати як державну зраду, а карати за це ув’язненням. Він також певен, що скасування недоторканності із 2020 року лише сприятиме цьому.

«Треба, щоб парламент підтримав цю логіку, і я сам розумію небезпеку таких нововведень, тому що ми не повинні зашкодити міжлюдському діалогу. Треба правильно все це виписати, щоб не страждали ті, хто не повинні постраждати. Експерти повинні говорити, якийсь обмін думками має йти. Але піаритися, представляти інтереси держави не такими, які вони є, і при цьому намагатись отримати від ворожої держави якісь пільги — це державна зрада. Це має каратись», — пояснив Яременко.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття