У Снятинській райраді відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету (ФОТО)

  • 31 Січня 2020, 12:23

Напередодні чергової 29 сесії районної ради сьомого демократичного скликання відбулося робоче засідання постійної комісії з питань бюджету, інвестицій, міжнародного співробітництва та адміністративно-територіального устрою.

 

 

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Іван Угрин, заступник голови районної ради Петро Маліборський, члени комісії.

 

Читайте також:      Обвалилась частина "стіни Трампа" (ВІДЕО)

 

Начальник фінансового управління РДА Анастасія Позичайло ознайомила депутатів із рішенням обласної ради від 20.12.2019 р. №1332-33/2019 «Про розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів з будівництва, реставрації і капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2020 році» та відповідно озвучила видатки на соціально-економічний і культурний розвиток Снятинщини у 2020 році, зокрема у сферах освіти, культури та на підтримку окремих територіальних громад району.

 

 

Також комісія ознайомилася із запланованими обласним фондом охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2020 році та відповідними видатками на наш район. 

Обговоривши ці та інші питання порядку денного, заслухавши конкретні бюджетні пропозиції, члени комісії рекомендували до розгляду зазначені питання на черговій сесії районної ради, яка відбудеться у лютому цього року.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття