У Снятинській РДА під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась щотижнева оперативна нарада (ФОТО)

  • 29 Жовтня 2019, 16:03

Участь у нараді взяли голова районної ради Іван Угрин, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич, керівники установ, підприємств та організацій району.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень а саме: про виконання протокольних доручень першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Снятинської РДА.

 

 

Також з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ, підприємств і організацій району було обговорено проблемні питання та заходи, які заплановані на наступний тиждень.

 

 

По завершенню наради першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Пішаком було надано відповідні протокольні доручення.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття