У Снятинській РДА відбулась щотижнева оперативна нарада (ФОТО)

  • 26 Листопада 2019, 13:33

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень а саме: про виконання протокольних доручень першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Снятинської РДА.

 

 

Також з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ, підприємств і організацій району було обговорено проблемні питання та заходи, які заплановані на наступний тиждень.

 

 

По завершенню наради першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Пішаком було надано відповідні протокольні доручення.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття