У США підтримують позицію України щодо виборів в ОРДЛО

  • 17 Жовтня 2020, 14:42

У США підтримують позицію України, що вибори на тимчасово окупованих територіях Донбасу можуть проводити лише після повернення Києву контролю над українсько-російським кордоном. Зокрема, після забезпечення відповідних умов безпеки в регіоні.

Про це під час прямої трансляції Вашингтон – Київ на тему врегулювання на Донбасі заявив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент, передає Укрінформ.

За словами Кента, США підтримують територіальну цілісність України. Водночас він додав, що весь Донбас є територією України.

"Процедуру виборів не можуть проводити без забезпечення належної безпеки кордонів. Для того, щоб відбулися вибори, необхідна наявність відповідних умов",
- заявив представник Держдепартаменту США.

Також Кент підкреслив, що можливість розв'язати будь-який конфлікт існує завжди, для цього потрібна лише політична воля сторін.

Він додав, що в Києві є відповідне політичне бажання, а також нагадав, що саме з російського боку немає відповідних зрушень, через що США та ЄС ввели санкції.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття