У Сумській області підозрюваний вдавав з себе хворого на коронавірус (ВІДЕО)

  • 27 Березня 2020, 11:39

Поліцейські викликали швидку на місце затримання.

У місті Ямпіль Сумської області під час затримання підозрюваний намагався віднадити поліцейських, удаючи з  себе хворого на коронавірус, йдеться у ТСН.

Відео затримання опублікували правоохоронці. Чоловік симулював під час обшуку.

"Зараз карантин в Україні. Мені погано. У мене температура, мені погано. Я пояснюю, мені погано, п'ятий раз. По-га-но", - стверджував підозрюваний.

Правоохоронцям не залишалося іншого, як викликати медиків. Ті оглянули псевдохворого, і він виявився цілком здоровим.

Також є повідомлення про підозрілих, що ходять по домівках і начебто пропонують безкоштовні засоби захисту чи експрестести на виявлення коронавірусу. У поліції попереджають мешканців бути обачними.

Відсьогодні Суми закрили на в’їзд та виїзд. На шести напрямках облаштували стаціонарні контрольно-пропускні пункти. Пропускають лише за пропискою чи посвідкою з роботи, а також продуктові машини та тих водіїв, що їдуть до лікарні.

Як раніше повідомлялось, 76-річна жителька села Козацьке, яка вчора померла у реанімації Конотопської ЦРЛ з підозрою на коронавірус, була місцевою знахаркою і приймала людей. Коло людей, з якими вона контактувала, дуже широке. 

(Відео дивитись з 3:35)

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття