Важливо

У Тлумацький ОТГ відбувся моніторинг реалізації Стратегії розвитку

  • 16 Жовтня 2019, 11:13

У Тлумацький міській громаді відбулась зустріч з керівництвом ОТГ .

За участю представників Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» щодо моніторингу реалізації Стратегії розвитку громади до 2023 року. Її розробка здійснювалась за участю Центру, а затвердження відбулось наприкінці 2018 року, пише Перший Політичний.

«Вивчивши стан впровадження оперативних цілей Стратегії, можемо зазначити, що проєкти почали реалізовувати. Загальною проблемою є брак коштів, проте є і нестача кваліфікованих проектних менеджерів, які б змогли у проєктний спосіб залучати істотні кошти на розвиток громади, зокрема, у сферу місцевого економічного розвитку», - зазначив радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук.

 

Читайте також:    Малий бізнес Прикарпаття сплатив до бюджетів понад 517 млн грн єдиного податку

 

Він відзначив позитивну практику ремонту місцевих доріг, у які було вкладено близько 1,7 мільйона гривень. А також наголосив на важливості покращення інфраструктури, якою найчастіше користуються мешканці, - освітньої та медичної.

Окрім того, в рамках зустрічі відбулись консультації щодо розробки проектних ідей для залучення інвестицій у громаду. Акцент сьогодні. За словами Ігоря Мельничука, робиться на кількох інфраструктурних проектах, які планують подавати на конкурс проєктів ДФРР та секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття