Важливо

У центрі уваги ОДА – моделювання ефективних мереж публічних сервісів та послуг

  • 19 Листопада 2019, 17:02

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук провела нараду з керівниками та представниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади щодо моделювання мережі публічних сервісів та послуг.

Такі зустрічі проводяться з метою формування ідеальної мережі для забезпечення громадян всіма базовими, необхідними та якісними послугами, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Моделювання ефективних мереж публічних сервісів та послуг здійснюється відповідно до запропонованих профільними міністерствами вимог, які враховують зони доступності до кожного суб’єкта надання послуг.

Так, 14 листопада на нараді обговорювалися питання моделювання мережі публічних сервісів та послуг у галузях освіти та Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

15 листопада своє бачення моделі у галузі соціального захисту населення презентували департамент соціальної політики ОДА, служба у справах дітей та обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Читайте також:     Чекаємо на корпоративах з піаніно: Тимошенко відповіла Зеленському на його пост щодо «солодких» місць

 

Вчора, 18 листопада управління культури, національностей та релігій облдержадміністрацій представило свою модель клубних та бібліотечних закладів, мистецьких шкіл та кінотеатрів. Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури змоделював ефективну мережу центрів надання адміністративних послуг.

Сьогодні департамент охорони здоров’я ОДА, а також управління спорту ознайомили з процесом моделювання ефективної мережі медичних закладів та спортивних споруд і закладів.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук наголосила, що кожний структурний підрозділ обласної державної адміністрації має представити свою змодельовану спроможну мережу надання публічних сервісів і послуг, погодити її з профільними міністерствами. В результаті область отримає таку модель, яку б ми хотіли мати у майбутньому.

Терміни завершення моделювання дуже стислі – кінець листопада цього року.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття