У Верховній Раді презентують проект бюджету-2020

  • 20 Вересня 2019, 10:49

У п'ятницю, 20 вересня під час чергового пленарного засідання другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання представляють проект бюджету України на 2020-й рік.

Міністр фінансів Оксана Маркарова презентувала народним депутатам проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Обговорення законопроекту про держбюджет замінила «годину запитань до уряду», пише Перший Політичний.

«Стратегічні цілі уряду — максимально прискорити економічне зростання, а по-друге — прискорити перехід цього зростання у зростання добробуту людей», — сказала Маркарова під час виступу.

 

Читайте також:     Депутат міської ради Володимир Олійник провів щотижневий прийом громадян

 

Також Оксана Макарова зауважила, що бюджет формували і винесли на розгляд парламенту швидше, ніж програму нового уряду Олексія Гончарука.

Міністр фінансів у своїй промові перерахувала основні показники бюджету і підкреслила, що це не його фінальний варіант.

 

Читайте також:     Як очільники Прикарпаття готуються до перепису населення-2020

 

Із доповіддю щодо законопроекту виступив голова Комітету з питань бюджету Юрій Арістов. Він зазначив, що бюджет подано у передбачені законодавством строки.

 

Арістов повідомив, що проект бюджету був розглянутий на засіданні Комітету. Народні депутати напрацювали ряд рекомендацій до проекту Державного бюджету на 2020 рік.

 

 

Нагадаємо, сьогодні,20 вересня, розпочато чергове пленарне засідання другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

Верховна Рада планує розглянути питання про включення до порядку денного другої сесії Верховної Ради України ряду законопроектів, серед яких проекти законів:

  • «Про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань»,
  • «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації кримінальної відповідальності суддів за постановлення завідомо неправосудного судового рішення»
  • «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України».

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття