Важливо

У Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об’єднання «Прикарпаття»

  • 3 Жовтня 2019, 13:25

У четвер, 3 жовтня, під час ранкового пленарного засідання другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання оголошено про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Прикарпаття».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук оголосив заяви про створення міжфракційних депутатських об’єднань: «Вінничина», «Одещина», «Прикарпаття», «Південь України», «Буковина» і «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом», пише Перший Політичний.

Головою об'єднання обрано народного депутата Романа Мулика.

 

Читайте також:     Уряд відхилив блокування закону про електронні чеки

 

Довідка:

У 2019 році Роман Мулик  був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 73 у списку як безпартійний. Заступник голови однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

У 2010 році був обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради 6 скликання за списком “Партії регіонів” як член партії. У лютому 2014 року вийшов з фракції “Партії регіонів”.

Підприємець. Займається наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна. Співзасновник ТОВ “Житло-експлуатаційна дільниця – громадський центр”, яке займається управління нерухомим майном, та обслуговуючого кооперативу “Новгородська,15Б” – займається комплексним обслуговування об’єктів.

На момент балотування до Івано-Франківської міської ради в 2010 році був генеральним директором будівельної фірми “МОМ”.

Був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 5 скликання від “Партії регіонів” Дмитра Волошенкова. Віце-президент Федерації боксу Івано-Франківської області.Радник Івано-Франківського міського голови з питань розвитку підприємництва.

Закінчив Івано-Франківський інституті нафти і газу за спеціальністю "інженер-землевпорядник". Отримав диплом юриста у Національному університеті "Одеська юридична академія". 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття