У Яроша проти відведення сил на Донбасі – обіцяють завести на позиції ЗСУ добровольців

  • 8 Жовтня 2019, 16:01

Заступник Яроша повідомив про "повну мобілізацію" та затребував термінової зустрічі з президентом Зеленським.

Заступник командира «Української добровольчої армії» Андрій Гергерт заявив, що у випадку відведення підрозділів ЗСУ з позицій на Донбасі їх займуть добровольці.

Відповідну заяву Гергерт зробив в ефірі каналу ATR.

"Як головнокомандувач, президент, звичайно, може віддавати наказ про відведення, про демілітаризовану зону, а ми заявляємо: ми з війни не підемо. Там, де він відведе війська, ми зайдемо, заведемо туди тисячі людей", - вказав Гергерт.

"Через "добровольців" пройшли близько 20 тисяч осіб, тільки через мій підрозділ пройшло кілька тисяч. Оголошена мобілізація повна, ми жодного метра української землі не віддамо", - продовжив він.

Гергерт також затребував термінової зустрічі із Зеленським, додавши, що чим скоріше вона відбудеться, тим швидше розпочнуться "переможні процеси в цій війні".

«Інші усі історії, які шепоче Путін, які шепоче, за великим рахунком, Європа – це все заігрування з нами. Вони усі реалізують те, що він задумав. Що думає Путін – ми проти цього», – заявив він.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття