У Зеленського не погодили з ветеранами час маршу до Дня Незалежності

  • 11 Серпня 2019, 16:33

Офіс президента Володимира Зеленського не узгоджував із ветеранами війни план ходи до Дня Незалежності України 24 серпня. Організатори «Маршу захисників України» заявили, що команда глави держави визначила їм дозволений час для заходу без погодження.

Ветерани повідомили, що це відбулось попри зустріч із заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком і домовленість розвести марші у часі, передає ВВС-Україна.

«Ніхто нічого не узгоджував!», – зазначив у Facebook один із організаторів ходи ветеранів Павло Білоус.

«Ніяких офіційних обговорень з оргкомітетом «Маршу захисників» не було. Нам просто «призначили» час не спитавши”, – написав член оргкомітету Андрій Медведько.

Зазначимо, що хода захисників України – неполітична та без партійної символіки. Марш мав відбутись на Хрещатику о 9:00 ранку. Натомість офіційні заходи заплановано на 9:30 біля пам’ятного Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 9 липня заявив, що військового параду на День Незалежності не буде. Святкування пройде у «новому форматі», а зекономлені гроші віддадуть солдатам. 11 липня глава держави підписав указ із програмою урочистих заходів 24 серпня.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття