У Зеленського пообіцяли "євробляхерам" ще одну відстрочку

  • 21 Серпня 2019, 16:07

Штрафи набувають чинності 22 серпня, але стягувати їх не зможуть.

Заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що штрафи для власників "євроблях" відтермінують ще на три місяці.

Про це він сказав журналістам за підсумками наради в Мінінфраструктури, на якій обговорювали це питання.

Він нагадав, що президент Володимир Зеленський вносив у Верховну Раду VIII скликання відповідний законопроєкт, але депутати його не прийняли. Цей законопроєкт прийме Рада IX скликання, пообіцяв Рябошапка.

"Зараз цей закон є пріоритетним, і в перший же день роботи парламенту він буде прийнятий і штрафні санкції будуть відстрочені. Протягом терміну, на який буде відстрочка, - три місяці, - ми напрацюємо новий законопроєкт, який врегулює порядок розмитнення автомобілів. Тому що чинне сьогодні законодавство є недосконалим і в багатьох випадках його ми просто не можемо реалізувати", - сказав він.

Формально штрафи за "євробляхи" набувають чинності 22 серпня, але Рябошапка визнав, що поліція не має доступу до митних баз, тому не може знати, чи порушив автомобіль терміни в'їзду. Тобто зупиняти "євробляхи" поліція право має, а штрафувати де-факто не може.

"Є технічні проблеми з обміном інформацією між Національною поліцією і Митною службою, відповідно, немає механізму, який дозволяв би реалізувати в повній мірі застосування штрафів", - сказав він.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття