У Зеленського розповіли про перші кроки майбутнього президента

  • 12 Травня 2019, 11:05

Новообраний президент України Володимир Зеленський вже вибрав для себе основні напрями, яким присвятить першу “стоденку” на посту глави держави.

Про це розповів колишній міністр фінансів, радник переможця другого туру президентських виборів, який відповідає за міжнародну, фінансову, економічну і банківську діяльність, Олександр Данилюк.

За його словами, команда Володимира Зеленського планує провести реформи одразу в декількох сферах і назвав напрямки, які є пріоритетними в перші 100 днів роботи.

Як зазначив радник майбутнього президента, у Зеленського вже підготовлений план перезапуску антикорупційних органів для боротьби з корупцією.

Команда Зеленського збирається перезапустити атестацію суддів, щоб навести порядок у судовій системі. Крім того, Данилюк зазначив, що команда уважно відстежує всі останні кадрові призначення президента Петра Порошенка, і рішення, які викликають питання у суспільства, будуть обов’язково переглянуті.

Також Данилюк зазначив, що відбудеться й реформа правоохоронних органів, в рамках якої створять Службу фінансових розслідувань, ліквідують Податкову поліцію. Крім того, реформа торкнеться і Служби безпеки України.

Радник Зеленського підкреслив, що у команди багато ідей та ініціатив, наприклад по роботі Адміністрації президента, однак, за словами Данилюка, зараз невідповідний час їх оприлюднювати.

Колишній міністр зазначив, що документ, в якому покроково розписано реформи і дії команди, наразі готовий на 95%.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття