Негода на Прикарпатті: Голова Івано-Франківської ОДА з робочим візитом відвідав Косівщину

  • 23 Червня 2020, 15:17

Віталій Федорів ознайомився із проблемами у селі Розтоки, які виникли внаслідок стихійного лиха.

Голова обласної державної адміністрації побував із робочим візитом у селі Розтоки, що на Косівщині, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

«Основною небезпекою вважаю розмив дороги, окільки існує ризик для проїзду. Значно підтоплено й приміщення місцевої школи. Розглядаємо можливості залучення додаткових коштів для відновлення пошкоджених об’єктів. Органи місцевого самоврядування зараз актують збитки та на засіданні Регіональної комісії ТЕБ і НС будуть розглянуті ці питання. Формуємо й пропозиції для Уряду щодо виділення коштів із Державного бюджету для ліквідації наслідків цієї стихії», - зауважив Віталій Федорів.

Також посадовець розповів, що будуть подані узгоджені пропозиції Уряду щодо берегоукріплення задля фінансування цих робіт.

Йшлося і про можливість надання одноразової матеріальної допомоги пільговим категоріям громадян, які постраждали внаслідок цієї надзвичайної ситуації.

У заході також взяли участь народні депутати України: Олена Вінтоняк та Володимир Тимофійчук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, представники місцевої влади.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття