Україна достатньо сильна, щоб відмовитися від співпраці з МВФ — Саакашвілі

  • 17 Травня 2020, 09:02
  • 1 Коментар

Колишній президент Грузії, а нині — голова Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі заявив, що Україна достатньо сильна для того, аби відмовитися від кредитів Міжнародного валютного фонду.

Про це Саакашвілі заявив в ефірі програми «Право на владу».

«Подивіться, скільки МВФ нам грошей дає. Він дає нам грошей рівно стільки, щоб ми просто розраховувалися за зовнішні борги. І ми через це змушені постійно ходити на поклон. Я, свого часу, у Грузії, відмовився від послуг МВФ і я думаю, що Україна сильна потенційно, щоб від цього відмовитися», — заявив він.

За словами Саакашвілі, відмовитися від МВФ Україна може у разі, якщо почне проводити реформи, зокрема розвиваючи державно-приватне партнерство з малим та середнім бізнесом.

Так, чиновник пропонує обмежити кількість функцій, які виконує держава, та перенести максимальну їхню кількість на рівень бізнесу.

7 травня Зеленський підписав указ про призначення Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету Національної ради реформ.

Схожі Новини

Коментарі

РЕПОСТ

2020-05-17 12:25:08

Шановна Громада! У понеділок, 18 травня, об 11-00 – Біля Офісу президента (вул.Банкова, 11), почнеться акція «Чарівний пендель для чиновників-корупціонерів!». Учасники акції вимагають негайно звільнити і притягнути до кримінальної відповідальності чиновників-корупціонерів Кабміна і КМДА, які під прикриттям карантину розкрадають бюджетні гроші, знищують ліси, вводять людей в злидні, обмежуть Конституційні права і свободи, право на свободу пересування, проводять експерименти. Запрошуються громадяни небайдужі до своєї долі і країни.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття