Україна в ОБСЄ: представники ОРДЛО в Контактній групі мають російські паспорти

  • 23 Травня 2020, 09:00
  • 2 Коментарі

Росія постійно ігнорує заклики міжнародної спільноти виконати мінські угоди.

Запрошені Російською Федерацією особи з ОРДЛО на консультації в рамках Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі, мають російські паспорти. Також вони не мають законного права виступати від імені людей, змушених жити під російською окупацією.

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк.

"Ті з ОРДЛО, які були запрошені Росією, не представляють місцевих жителів. Місцеві жителі можуть бути представлені тільки місцевою владою, обраними на законних місцевих виборах, організованих згідно з Конституцією та законами України.

Запрошені на консультації з ТКГ з Донецька і Луганська мають російські паспорти (як внутрішні, так і для виїзду за кордон), їх привела до влади російську зброю, найманці і гроші, і вони не були обрані на демократичних, справедливих і прозорих виборах. У них немає законного права виступати від імені людей, змушених жити під російською окупацією", - сказав він.

Дипломат також підкреслив, що Російська Федерація постійно ігнорує заклики міжнародної спільноти виконати мінські угоди, однак не залишила надії замінити себе в якості сторони конфлікту на представників ОРДЛО, "які будуть підкорятися інструкціям Кремля і дозволять Росії зайняти місце так званого "миротворця і посередника".

"Це допоможе Кремлю позбутися від санкцій, які продовжують служити яскравим нагадуванням неприпустимість грубих порушень міжнародного права та основних принципів ОБСЄ про територіальну цілісність та суверенітет держав", - додав він.

Цимбалюк нагадав, що РФ протягом шести років запрошує учасників з тимчасово окупованих частин Донецької та Луганської областей для участі у засіданнях Контактної групи, які включають Росію, Україну і ОБСЄ.

 

Схожі Новини

Коментарі

Виктор

2020-05-24 03:22:37

Здравствуйте, привлечем клиентов в Ваш бизнес, с помощью рассылки по формам обратной связи сайтов! Ваше коммерческое предложение придет на почту владельцам/администраторам более 2х миллионов сайтов. Те, кого заинтересует-свяжутся с Вами по указанным Вами контактам. Цена от 4500 до 6000р в зависимости от базы, которую Вы выберете. Оплата 50% до, 50% после. Гарантии: 1)Перед рассылкой мы предоставим скриншот из программы с Вашим проектом, подтверждающий готовность к запуску (только после этого происходит оплата первой половины!) 2)Во время рассылки у Вас будет доступ к обратному емайлу, чтобы Вы могли отслеживать процесс рассылки в онлайн-режиме 3)По завершении рассылки отправим скриншоты с подробными отчетами о результатах рассылки, подтверждающие выполнение обязательств с нашей стороны. Если Вы хотите заказать рассылку, свяжитесь с нами: formmarketing2020@gmail.com ВАЖНО: В письме указывайте Ваш контактный ватсап (либо другой удобный для Вас мессенджер), для более удобной и оперативной связи.


Алексей

2020-05-23 21:57:56

Приветствую! Отправим Ваше коммерческое предложение владельцам/администраторам более 800 000 сайтов! Несколько преимуществ при сотрудничестве с нами: - Приятные цены - нам выгодно, чтобы клиент получал прибыль, значительно превышающую стоимость рассылки и заказывал повторно - Все максимально прозрачно: Предоставим скриншоты из программы, с подробными отчетами о результатах рассылки, подтверждающие выполнение обязательств с нашей стороны. - В отличии от большинства наших конкурентов, оплата ТОЛЬКО за УСПЕШНО доставленные сообщения. Заинтересовало? Свяжитесь с нами в течении суток и в качестве бонуса, получите бесплатное составление оффера для Вашей рассылки! Наш E-mail: formmarketing2020@gmail.com P.S. Извините за беспокойство, если мы с Вами уже сотрудничаем.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття