Важливо

Українці перетворили Олега Ляшко в боксера з татуюваннями: курйозне фото

  • 13 Листопада 2019, 19:01

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вирішив посміятися сам над собою. Він на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм виклав знімок, відредагований за допомогою спеціальної програми.

На його сторінці з'явилася фотографія, на якій був зображений хтось, судячи з напису на спортивних трусах, Гоша Космо. До тіла людини за допомогою фотошопу підставили голову Олега Ляшка. Однак секрет знімка криється не в цьому, а в великій кількості татуювань на тілі.

 

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Народна творчість

Допис, поширений Олег Ляшко (@liashko)

 

На грудях нового тіла Олега Валерійовича набитий образ міфічної істоти в короні, під ним великими буквами написано Ляшко, а ще нижче морда тигра. Лідер Радикальної партії підписав цей знімок єдиною фразою «Народна творчість».

На сторінці автора колажу вище згаданого Гоші Космо можна дізнатися мотив створення образу Ляшко-боксера. Чоловік вважає, що ця робота, як не можна краще візуалізує образ головного радикала України після бійки з Андрієм Герус.

Під постом Олега Ляшка з'явилися схвалюють смайли від користувачів. Фоловери похвалили політика за гумор, запропонували йому битися з відомими боксерами.

Автор колажу Гоша Космо написав на своїй сторінці:

«Олег Ляшко VS Andriy Gerus ММА, який ми заслужили!».

 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття