Українці зірвали виступ російського «представника Криму» на форумі ООН в Женеві

  • 29 Листопада 2019, 14:05

Представники України на форумі ООН з питань меншин зірвали виступ незаконно обраного до Держдуми Росії депутата він окупованого Криму Руслана Бальбека.

Про це повідомив колишній постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін, пише «Укрінформ».

Він зазначив, що замість російського дипломата виступати на форумі ООН в Женеві вийшов «депутат Держдуми» Руслан Бельбек.

«Український дипломат за процедурою почав заперечувати проти виступу Бальбека, наголошуючи, що це фейковий делегат, він порушує резолюції Генасамблеї ООН і взагалі не має права представляти Росію. А я, у межах загальноприйнятих парламентських процедур, не порушуючи правил, почав голосно стукати по столу, псуючи виступ колаборанта «на картинку» і заглушуючи його слова», — зазначив Бабін. 

 

Читайте також:      Стало відомо, що стояло за гучною історією з Януковичем і шапками

 

За його словами, в результаті виступ Бальбека був зірваний. Він зазначив, що провокацію російська делегація готувала цілий день.

При цьому Бабін висловив сумніви щодо неупередженості головуючої на засіданні, однієї з експертів ООН, котра, як у нього складалося враження, «підігрувала росіянам».

Нагадаємо, український уряд надіслав ноту ООН через візит російських «представників Криму» на форум у Женеві з питань меншин.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття