Укрзалізниця готується запустити поїзди: коли і за якими правилами

  • 21 Травня 2020, 15:00
  • 1 Коментар

Укрзалізниця зможе повернутися до роботи вже з 1 червня і в першу чергу будуть запущені поїзди, що прямують на далекі відстані.

Про це розповідає урядовий портал, посилаючись на заяву міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Чиновник розповів, що карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів.

"Вже з 1 червня Україна почне перші пасажирські залізничні перевезення у дальньому сполученні. Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів", - зазначив Криклій.

Так, на станції "Київ-Пасажирський" встановлена нова система відеоспостереження. Там розмістили 22 камери, оснащені системою розпізнавання осіб.

Цілком можливо, що такі системи в майбутньому з'являться і на приміських вокзалах.

Зміниться і Вокзальна площа і будівля вокзалу. Там вже демонтували 35 МАФів, термін оренди яких закінчився. Торгові площі планують реконструювати й привести до єдиного стилю.

Завершився і ремонт приміського вокзалу. Його з'єднали навісами з платформами. Там встановили нові лавки та урни, замінили освітлення, оновили фасад і вестибюль.

Водночас, в Укрзалізниці скаржаться, що борг перед ними в 500 млн грн за пільгові перевезення ставить під загрозу відновлення приміського сполучення в повному обсязі.

Лідерами антирейтингу щодо погашення боргів у 2019 році та першому кварталі 2020 року стали Київ, Львівська та Харківська області.

Схожі Новини

Коментарі

ВЗАИМОИСКЛЮЧАЮЩИЕ ПАРАГРАФЫ!!!

2020-05-21 15:51:12

Хоть мне и самому не нравятся эти карантинные ограничения, но какой-то странный этот "выход из карантина". Народ!!! Нас где-то точно надурили: или в момент введения карантина (т.е. он был неоправдан), или нас дурят сейчас, когда снимают ограничения, не обращая внимания на то, что сейчас пик эпидемии. Сами посмотрите на графике: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/ukraine/ Ну и по мировой статистике никакого спада пока не видно, заболеваемость прёт вверх: https://www.worldometers.info/coronavirus/ И ещё. Обратите внимание на таблицу по странам. Я за ней давно слежу и скажу вам очевидную вещь: Украина в ней упорно поднимается ВВЕРХ. Месяца два назад она плелась где-то в хвосте, месяц назад - в районе 50-го места. На сегодня я вижу - 32-е место. Уже на несколько позиций обогнали Румынию, хотя ещё недавно значительно отставали. Скоро обгоним Польшу, где эпидемия началась значительно раньше. Так про какую отмену карантина можно говорить, если этот вирус - это всерьёз?! Или очередная "хуцпа" для промывания мозгов?! Все эти шмыгали с ермаками и кличками - они там ипанулись или как?! Ведь получается, что их решения никак не зависят от уровня заболеваемости этим дебильным ковидом. Потому что пик заболеваемости и отмена карантина - это же, блин, ВЗАИМОИСКЛЮЧАЮЩИЕ ПАРАГРАФЫ!!! Никто этого больше не замечает?!


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття