Уповноваженим із захисту української мови став екс-нардеп

  • 5 Вересня 2019, 10:29

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що конкурс на посаду уповноваженого із захисту державної мови виграв колишній народний депутат Тарас Кремінь.

Денісова зазначила, що відбувся відкритий конкурс на посаду уповноваженого із захисту державної мови, у якому взяли участь 11 осіб.

«За результатами відкритого конкурсу комісія більшістю голосів рекомендувала мені як уповноваженому для подання Кабінету міністрів України кандидатуру Креміня Тараса Дмитровича», - написала вона.

 

 

Читайте також:     Чи закріплена виборча система в Конституціях європейських країн?

 

Денісова додала, що Кремінь свою мету на посаді уповноваженого із захисту державної мови вбачає в реалізації державної політики, спрямованої на захист української мови, її всебічний розвиток як в Україні, так і за її межами.

Тарас Кремінь у 2014 році очолив Миколаївську обласну раду. Народний депутат України VIII скликання. Він є співавтором законів «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про повну загальну середню освіту», а також «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Джерело

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття