Уряд у бюджеті до другого читання збільшив видатки на Раду та зменшив на президента та Кабмін

  • 6 Листопада 2019, 16:26

У проекті бюджету на 2020 рік, який уряд вніс до парламенту до другого читання, передбачено збільшення видатків на діяльність Верховної ради на 1,7% проти суми, яку закладали у першому читанні.

Такі оновлені дані містяться у тексті закону, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Загалом на діяльність Верховної Ради пропонують виділити 2,007 мільярда гривень, в той час як у попередньому законопроєкті передбачалося 1,97 мільярда гривень.

Водночас видатки на діяльність президента та Кабміну у проєкті бюджету до другого читання зменшили. На Офіс президента — на понад 7% (до 916 мільйонів гривень), а на діяльність Кабінету міністрів — на 2,1% (до 1,06 мільярда гривень).

 

Читайте також:     Прикарпатські нардепи Едуард Прощук та Зіновій Андрійович стали співавторами законопроекту про інвентаризацію лісів

 

Зазначимо, що в уряді під час презентації проєкту бюджету до другого читання повідомляли, що зменшили видатки на державні органи влади на 10%.

3 листопада, на позачерговому засіданні уряду, Кабмін затвердив проєкт бюджету на 2020 рік до другого читання.

Зазначимо, що державний бюджет до другого читання враховує оновлений макроекономічний прогноз уряду, зокрема щодо курсу валют. Так, у бюджеті до першого читання закладали курс валют га рівні 28,2 гривні за долар. У новому прогнозі курс закладають на рівні 27 гривень за долар.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття