Важливо

Уряд зменшив витрати на своє утримання на 10% у 2020 році

  • 5 Листопада 2019, 12:01

Кабінет міністрів Україна вніс зміни до бюджету на 2020 рік, зменшивши витрати на діяльність органів влади на 10%.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час презентації оновленого проєкту бюджету, який внесуть до парламенту для голосування у другому читанні.

«Ми виходимо з того що додаткові ресурси треба шукати у зменшенні витрат на державу, у боротьбі з корупцією та зменшенні тіньового сектору. Ми пропонуємо в цьому бюджеті зменшити витрати на обслуговування діяльності уряду та центральних органів влади на 10% в середньому», — повідомив Гончарук.

Він зазначив, що у бюджеті на 2020 рік уряд чи не вперше не передбачить зміну у системі оподаткування, зокрема не буде підвищувати податки.

 

Читайте також:      Уряд планує провести перепис населення України у 2020 році

 

3 листопада, на позачерговому засіданні уряду, Кабмін затвердив проєкт бюджету на 2020 рік до другого читання.

Зазначимо, що державний бюджет до другого читання враховує оновлений макроекономічний прогноз уряду, зокрема щодо курсу валют. Так, у бюджеті до першого читання закладали курс валют га рівні 28,2 гривні за долар. У новому прогнозі курс закладають на рівні 27 гривень за долар.

18 жовтня Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт про бюджет на 2020 рік.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття