Важливо

"В час складної медичної реформи було важко реагувати на виклики, які принесла пандемія",- Едуард Прощук про допомогу для медиків округу №85 (ВІДЕО)

  • 2 Червня 2020, 13:02

Команда Едуарда Прощука зібрала близько 700 тисяч гривень на забезпечення потреб лікарень 85 виборчого округу під час боротьби з пандемією коронавірусу.

"Карантин вніс свої зміни в діяльність народних депутатів: в цей період ми були змушені закрити приймальні і спілкуватись в телефонному режимі з головами районів, керівниками медзакладів та з виборцями.

В цей складний період нашим завданням було об'єднати соціально активний бізнес, небайдужих людей. Нам вдалось придбати засоби спецзахисту, медичні апарати, і все, що потребували медзаклади Рогатинського та Калуського районів",- розповідає Едуард Прощук.

 

Читайте також:      Центр волонтерських ініціатив спільно з Київським Пластом передали чергову партію захисту для медиків

 

Команді Едуарда Прощука спільними зусиллями з небайдужими людьми вдалось зібрати близько 700 тисяч гривень на забезпечення потреб лікарень 85 виборчого округу під час боротьби з пандемією.

"В час складної медичної реформи було важко реагувати на виклики, які принесла пандемія. На моєму окрузі були визначені опорні заклади, зокрема це Центральна районна лікарня. Так само центральна інфекційна лікарня до 1 травня приймала хворих на коронавірус. Були питання з забезпеченням апаратами штучної вентиляції легень, зі спецкостюмами, з масками, зі всіма системами захисту",- зауважує народний обранець від округу №85.

 

Читайте також:     Політичне переодягання Юрія Козакевича: На Прикарпатті на одного "слугу народу" стало більше

 

Як зазначає Едуард Прощук, на початку березня акумулювались державні ресури, ресурси органів місцевого самоврядування, долучились небайдужі представники соціально активного бізнесу.

"Станом на сьогодні ситуація значно краща. І, фактично, всім необхідним, я вважаю, всі медзаклади, які знаходяться на території округу №85, на сьогодні забезпечені. Коронавірус вніс в наше звичне життя певні особливості і треба дотримуватись масочних режимів, соціально безпечної дистанції і всіх рекомендацій, які надає МОЗ.

Власне від відповідального ставлення наших громадян буде залежати статистика поширення захворювання на коронавірус. Я закликаю всіх відповідально ставитись до карантину!",- зазначає Едуард Прощук.

 

Відео: ГАЛИЧИНА

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття