В Долинській міськраді розглянули ініціативи Громадського бюджету

  • 7 Листопада 2019, 12:37

Завершилось подання проектів на конкурс Громадського бюджету Долинської міської об’єднаної територіальної громади. Цьогоріч жителі міста і сіл проявили свою активність та ініціативність сповна. Всього було подано 33 проекти, серед них – 7 сільських та 26 міських.

5 листопада відбулось перше засідання Комісії з питань бюджету участі. Основне завдання Комісії – визначити відповідність поданих проектів «Положенню про громадський бюджет Долинської ОТГ», пише Перший Політичний з посиланням на сайт Долинської міськради.

Комісія зазначає, що більшість проектів підготовлено на високому рівні. Однак до деяких проектів у членів комісії були незначні зауваження.

 

 

Читайте також:     Дубовецька ОТГ отримала висновок ОДА

 

Саме період на верифікацію (підтвердження) проектів відводиться з метою надати авторам ініціатив можливість внести уточнення або доопрацювати свої проекти. У разі, якщо всі зауваження будуть виправлені до вказаного терміну, то уже з 16 листопада впродовж місяця відбуватиметься найголовніший етап з відбору кращих проектів громади – голосування.  

Саме в цей період, з 16 листопада до 15 грудня авторам проектів  та ініціативним групам доведеться поборотися за можливість потрапити у число кращих в достатньо великій конкуренції.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття