В Івано-Франківській області нардеп від "Слуги народу" вирішив скласти свій мандат

  • 27 Жовтня 2020, 12:32

Народний депутат від політсили "Слуга народу" Зіновій Андрійович вирішив скласти свої повноваження парламентаря, щоб очолити об'єднану територіальну громаду (ОТГ) міста Надвірна.

За його словами, розвиток регіону Надвірної для нього понад усе, і його стихією є господарювання, що і послужило його бажанням стати мером міста.

Відомо, що нардеп на місцевих виборах отримав підтримку 60% виборців.

"Відповідно до закону, буду писати заяву про складання мандата. Дав завдання юристам з'ясувати, це буде до першої офіційної організаційної сесії міської ради або після того. Буду здавати мандат депутата Верховної Ради України, щоб зосередитися на роботі для громади Надвірнянської ОТГ", - зазначив Зіновій Андрійович.

Він також повідомив, що рішення стати мером йому давалося легше, ніж рішення йти в народні депутати. Андрійович вважає себе господарником, і готовий працювати на благо своєї територіальної громади.

"Для мене розвиток суспільства — понад усе. Завжди живу інтересами громади. Це моя стихія — будови, розвиток місцевого самоврядування, господарка", - пояснює своє рішення Зіновій Андрійович.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття