Важливо

В Івано-Франківській ОДА обговорили методику формування спроможних мереж публічних послуг

  • 6 Листопада 2019, 12:12

З ініціативи Івано-Франківського ЦРМС з представниками структурних підрозділів Івано-Франківської облдержадміністрації обговорили методичні рекомендації щодо формування спроможних мереж надання публічних послуг.

«Для того, щоб ефективно надавати послуги в об’єднаних територіальних громадах, необхідно змоделювати мережі закладів, які будуть спроможними. Для цього наразі на державному рівні обрано вісім напрямків для яких вже є рекомендації Кабміну щодо спроможності таких мереж», - зазначив радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

 

Читайте також:      #Округ85: Нардеп Едуард Прощук пропонує провести виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті

 

Зокрема, в рамках семінару «Секторальні реформи: співвимірність з адміністративно-територіальним устроєм області», організованого 1 листопада Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», мова йшла про спроможні мережі закладів у сфері освіти, медицини, культури, спорту, адміністративних послуг тощо. Рекомендації Кабміну сприятимуть оптимізації державного фінансування таких закладів.

За словами радника з питань муніципальних послуг Івано-Франківського ЦРМС Марії Баран, першим кроком у моделюванні спроможних мереж є інвентаризація усіх працюючих об’єктів у цих сферах.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття