В івано-Франківській ОДА обговорили організаційне підґрунтя реформи з децентралізації на Прикарпатті

  • 9 Жовтня 2019, 09:00

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук взяла участь у нараді з питань організації виконання заходів щодо добровільного об’єднання громад та реалізації реформи децентралізації на Прикарпатті.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, посадовець підкреслила важливість організаційної роботи у проведенні реформи з децентралізації в області:

«ОТГ потребують допомоги та підтримки у налагодженні своєї діяльності. Необхідно закумулювати зусилля усіх структурних підрозділів, облдержадміністрації, райдержадміністрацій, центру розвитку місцевого самоврядування задля вивчення пріоритетів створення ОТГ та їх проблемних питань. Ми повинні прогнозувати проблеми з якими зустрінуться ці громади та допомагати їм їх вирішувати».

На нараді, у якій взяли участь директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, радник голови ОДА Валерій Крецул та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації обговорювали питання планування реформ на Івано-Франківщині.

 

Читайте також:    Долинською ОТГ виділено мільйон гривень на проекти мешканців

 

Увага керівників області була зосереджена організаційній складовій створення нових об’єднаних територіальних громад на Івано-Франківщині.

Йшлося й про організацію роботи міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів в області. Також увага посадовців була зосереджена на питанні доопрацювання перспективного плану формування територій громад. Обговорювали й питання проведення робочих виїздів в об’єднані територіальні громади для надання консультативної допомоги.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів облдержадміністрацій доручено вивчити проблемні питання об’єднаних територіальних громад та взяти під особистий контроль організаційні питання проведення реформи з децентралізації в області.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття