Важливо

В Івано-Франківській ОДА обговорили перспективи розвитку агропромислового комплексу області (ФОТО)

  • 9 Грудня 2019, 16:26

Про виконання державних програм підтримки розвитку сільського господарства, зокрема, підтримку агропромислового комплексу в області з Державного бюджету йшлося на сьогоднішній онлайн-нараді облдержадміністрації.

«Ми обговоримо ті основні здобутки агропромислового комплексу, які маємо, та яким чином товаровиробники Івано-Франківщини брали участь у державних програмах підтримки розвитку сільського господарства. Важливо й спрогнозувати, що ми очікуємо в наступному році від розвитку цієї галузі», - наголосила Марія Савка.

Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин проінформував, що на підтримку галузі тваринництва з Державного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам області спрямовано 44,4 млн гривень.

 

Читайте також:      Івано-Франківськ потрапив у топ-5 найкомфортніших міст України

 

Також посадовець розповів, що найбільші суми з виплати спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби отримали у Верховинському, Косівському та Надвірнянському районах.

 

 

Спеціальною бюджетною дотацією за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності скористалися 28 сільськогосподарських підприємств області та одержали 6,8 млн гривень.

Зауважимо, що 34 агроформування області отримали від Уряду часткову компенсацію для здешевлення вартості сільськогосподарської техніки й обладнання, 6 суб’єктів господарювання (п’ять з Долинського та один з Надвірнянського районів) отримали компенсацію витрат з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур.

Обговорювали й питання фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, виділення кредитів фермерським господарствам та надання їм субсидії на один гектар сільськогосподарських угідь.

Важливо зазначити, що загальна сума залучених коштів із Державного бюджету в агропромисловий комплекс області складає 61 млн гривень.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття