Важливо

В Івано-Франківській ОДА обговорили питання діяльності державних аграрних підприємств (ФОТО)

  • 23 Січня 2020, 09:33

Під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з регіонами по питанню діяльності державних підприємств агропромислового комплексу.

 

 

У нараді взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, начальник регіонального відділення Фонду державного майна в Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Володимир Солонина, керівники державних підприємств, установ, організацій сфери агропромислового комплексу.

 

Читайте також:       "Були дискусії, обговорювали різну конфігурацію", - Юрій Стефанчук про створення ОТГ на Яремчанщині

 

Заступник міністра інформував присутніх про те, що 20 грудня минулого року відбулася передача цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій із сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства до сфери управління Фонду державного майна, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 20 листопада 2019 року № 1101-р.

 

 

Серед переданих для підготовки до приватизації об'єктів державної власності є шість агропромислових підприємств Прикарпаття.

Також обговорено питання проведення прозорої приватизації державних підприємств та інші питання їх господарської діяльності.

Учасники наради мали змогу висловити свої пропозиції, поставити запитання та отримати відповіді щодо покращення роботи державних підприємств.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття