В Івано-Франківській ОДА обговорили питання проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності

  • 14 Лютого 2020, 16:33

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада з питання «Виконання заходів щодо внесення до Державного кадастру земель державної та комунальної власності на території Івано-Франківської області».

В роботі наради взяли участь керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, головного управління Держгеоккадастру в області, державного підприємства «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», обласного управління лісового та мисливського господарства, Дністровського басейнового управління водних ресурсів, обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс», ПАТ «Укрзалізниця», служби автомобільних доріг у області, керівники регіональних природних парків.

 

Читайте також:      В уряді показали, як виглядатиме електронний український паспорт

 

Як зазначила Марія Савка, питання виготовлення проектно-технічної документації по землях державної та комунальної власності і внесення цих земель до Державного земельного кадастру є надзвичайно актуальним в ході проведення земельної реформи.

Перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру в області Олег Шастко відзначив, що в поточному році має бути проінвентаризовано не менше 30,0 тис. га земель державної власності.

Під час наради кожен із керівників підприємств та установ, які мають в користуванні землі державної або комунальної власності проінформував про проведену роботу з виготовлення державних актів.

Підбиваючи підсумки заходу, Марія Савка наголосила на необхідності пришвидшення виготовлення землевпорядної документації та надала відповідні доручення.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття