Важливо

В Івано-Франківській ОДА обговорили питання забезпечення надання адмінпослуг (ФОТО)

  • 31 Жовтня 2019, 15:22

За участю заступника голови облдержадміністрації Дмитра Романюка та директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанни Табанець відбулася семінар-нарада на тему «Забезпечення надання адміністративних послуг через центри надання адмінпослуг».

У заході взяли участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, заступники з профільних питань райдержадміністрацій, міст обласного значення, ОТГ та керівники ЦНАПів.

 

 

Під час семінару проаналізували результати діяльності ЦНАПів за ІІІ квартал поточного року. У присутніх була можливість отримати вичерпні фахові відповіді на проблемні питання, що виникають при забезпеченні надання через ЦНАП адмінпослуг соціального характеру, адмінпослуг у сфері державної реєстрації громадських об’єднань, бізнесу, нерухомості та актів цивільного стану та видачі через ЦНАП документів дозвільного характеру з перевезень великогабаритних та небезпечних вантажів.

 

 

Учасники заходу мали змогу ознайомитися із кращими практиками щодо запровадження надання через ЦНАП адмінпослуг у сфері реєстрації актів цивільного стану і транспортних засобів та видачі посвідчень водія, виготовлення паспортних документів та наданні адміністративних послуг в електронній формі. 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття