В Івано-Франківській ОДА обговорили стратегію розвитку агропромислового комплексу області (ФОТО)

  • 6 Листопада 2019, 14:15

Учора відбулося засідання робочої групи щодо формування стратегії розвитку агропромислового комплексу як складової Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк.

Участь у заході взяли керівники профільних департаментів облдержадміністрації, депутати обласної ради, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств, представники громадських організацій, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

 

 

Дмитро Романюк підкреслив, що стратегія розвитку агропромислового комплексу області є складовою Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, та закликав присутніх до пошуку перспективних напрямків галузі, які даватимуть максимальний ефект для розвитку.

 

Читайте також:      Зеленський призначив своїм позаштатним радником американського адвоката

 

Під час зустрічі учасники обмінювалися думками, озвучували напрацювання, проблематику, висловлювали пропозиції щодо підвищення ефективності роботи задля розвитку агропромислового комплексу.

 

 

Було окреслено пріоритети у стратегічному плані, а саме:

- будівництво заводу для утилізації тваринних побічних продуктів;

- збереження поголів’я великої рогатої худоби шляхом фінансової підтримки;

- відродження вівчарства шляхом створення Карпатського центру відродження вівчарства;

- проведення навчання сільськогосподарських товаровиробників.

Напрацьовані пропозиції за напрямками роботи агропромислового комплексу будуть внесені у Стратегію розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття