В Івано-Франківській ОДА обговорили стратегію розвитку області на 2021-2027 роки в галузі екології (ФОТО)

  • 21 Листопада 2019, 09:28

Під керівництвом заступників голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка та Василя Івасика, керівників структурних підрозділів ОДА, науковців й представників громадських організацій відбулася нарада щодо розробки розділу в галузі екології як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

«Питання розробки Стратегії області на період 2021-2027 роки є одним із ключових пріоритетів для керівництва обласної державної адміністрації. Наразі ми проводимо систематичні галузеві зустрічі з метою врахування пропозицій експертів різних галузей для ефективного формування цього важливого документа», - наголосив, розпочинаючи нараду Дмитро Романюк.

 

 

Василь Івасик зазначив:

«Екологічна безпека нашого регіону є надзвичайно важливою для подальшого його розвитку. В області є цілий ряд проблемних напрямків, які пов’язані з екологією. Вважаю, що Стратегія розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки, в контексті екологічної безпеки Прикарпаття, має пріоритетне значення».

 

Читайте також:    Зеленський про нардепів: вже пора міняти і цих (ВІДЕО)

 

Начальник управління екології ОДА Андрій Пліхтяк розповів про основні концептуальні напрямки у сфері захисту екологічного середовища області, які необхідно врахувати у цій Стратегії, зокрема:

  • будівництво очисних споруд й каналізаційних мереж,
  • заходи поводження із відходами, вирішення екологічної проблеми функціонування Калуського гірничо-промислового комплексу,
  • формування екологічної мережі,
  • захист природно-рослинних ресурсів та заповідників.

 

 

Надійшли пропозиції від науковців та представників громадських організацій щодо будівництва сміттєпереробних заводів, створення єдиного центру екологічного моніторингу, ключової регіональної екологічної лабораторії, проведення протипаводкових заходів, наукового й практичного використання інформації про кліматичні зміни у регіоні та інші.

Структурним підрозділам обласної державної адміністрації доручено опрацювати ці напрямки для врахування їх в Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.
 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття