В Івано-Франківській ОДА обрали методику проведення оцінки нових інвестиційних проектів та програм

  • 14 Січня 2020, 09:00

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання регіональної комісії із оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Під час засідання були розглянуті питання про проведення оцінки проектів, що можуть реалізовуватись у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та формування загального рейтингового списку проектів, що брали участь у попередньому конкурсному відборі. 

«На сьогодні на конкурс поступив 171 проект, зокрема, 13 проектів спрямовані на розвиток спорту, 56 – вдосконалення енергоефективних заходів у закладах освіти й медицини, 67 - реконструкцію й будівництво доріг, 35 – придбання спецтехніки, очисних споруд у заклади культури.

Сьогодні є можливість реалізації інвестиційних програм та проектів, вони повинні спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентноздатних й інвестиційно-привабливих територіальних громад», - розповіла Марія Савка.

Було обрано методику проведення оцінки нових цьогорічних інвестиційних проектів та програм.

З поданих конкурсній комісії пропозиції буде сформовано рейтинговий список проектів для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Члени комісії опрацьовують та розглядають проекти, які надходять для конкурсного відбору.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття