В Івано-Франківській ОДА розпочала роботу регіональна комісія з проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів для реалізації коштом ДФРР

  • 4 Жовтня 2019, 11:57

Новий склад комісії затверджено розпорядженням облдержадміністрації від 27 вересня 2019 року № 481.

Очолює її роботу перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, а до складу комісії увійшли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, депутати обласної ради, представники облдержадміністрації та громадських організацій, Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Завдання цієї комісії – конкурсний відбір та проведення оцінки інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть відповідно до статті 24 і Бюджетного кодексу України реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

 

Читайте також:     Івано-Франківська облрада виступила проти розпродажу української землі

 

Як зазначила Марія Савка, кошти Державного фонду регіонального розвитку уже дали можливість реалізувати на Прикарпатті багато інфраструктурних проектів.

«Спостерігаються тенденція до збільшення фінансових поступлень з фонду. Якщо у 2017 році такі поступлення для області склали 254,7 млн грн, то у 2019 вони становлять 292 млн грн. Ми очікуємо, що цьогоріч обласний фонд, який ми використовуємо на ці проекти, буде на 25 відсотків більшим, ніж у минулому році», – повідомила посадовиця.

На засіданні акцентовано увагу на вимогах до інвестиційних програм і проектів, які подаватимуть на розгляд комісії зацікавлені сторони, дотримання термінів подання документів, відповідність запропонованих проектів основним напрямкам Стратегії розвитку Івано-Франківської області, а також подальша реалізація програм, які фінансувалися ДФРР у попередні роки.

У той же час перший заступник голови ОДА Марія Савка наголосила, що виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку можливе тільки за умови співфінансування програм і проектів із місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків.

Комісією схвалено терміни прийому документів – з 28 жовтня по 26 листопада цього року.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття