Важливо

В Івано-Франківській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ФОТО)

  • 14 Листопада 2019, 10:34

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Комісією розглянуто питання про хід виконання аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на окремих територіях області 20-21 травня цього року, затверджено переліки потенційно небезпечних об’єктів та споживачів, на яких поширюється обмеження постачання питної води до рівня екологічної броні та план роботи регіональної комісії на 2020 рік, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

 

 

Рішенням комісії зобов’язано ДП «Дороги Прикарпаття» та Богородчанську райдержадміністрацію терміново завершити опрацювання документів та забезпечити проведення аварійно-відновних робіт на  пошкоджених стихією об’єктах.

Крім цього, наголошено на необхідності вжиття заходів розпорядникам коштів щодо обов’язкового виконання термінів графіку на проведення аварійно-відновних робіт.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття