Важливо

В Івано-Франківській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з реабілітації (ФОТО)

  • 20 Листопада 2019, 11:07

19 листопада відбулося чергове засідання регіональної комісії з реабілітації при обласній державній адміністрації, яке провів її голова – представник Українського інституту національної пам’яті, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, депутат обласної ради Сергій Адамович.

Комісія розглянула 13 справ. Після детального опрацювання, дослідження та обговорення матеріалів архівної кримінальної справи, інших доказів, 11 осіб визнали потерпілими від репресій і ці справи будуть скеровані до Національної комісії з реабілітації, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

 

Читайте також:     #Округ85: Народний депутат Едуард Прощук розповів про фінансування ВР на потреби Калуша (ВІДЕО)

 

Одній особі нададуть обґрунтовану відповідь, про те, що відповідно до архівної довідки, вона разом із батьками від 26 травня 1997 року вже є реабілітованою і потрапляє під пільги. Ще одну справу перенесли на наступне засідання із наданням особі роз’яснення.

 

 

Нагадаємо, що комісія утворена розпорядженням обласної державної адміністрації від 02.07.2019 р. за № 243-к.  Вона здійснює попередній розгляд справ та обставин, пов’язаних із учиненням репресій проти конкретної особи.

 

 

Опісля подає Національній комісії з реабілітації обґрунтовані пропозиції щодо можливості визнання або відмови у визнанні особи  реабілітованою чи потерпілою від репресій.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття