В Івано-Франківському ЦРМС молодіжні ради ОТГ Прикарпаття обмінялись досвідом

  • 8 Жовтня 2019, 09:29

У чому переваги молоді? Відповіді на це питання від самих представників молодого покоління і тих, хто вже, за законом не належить до категорії молодь, отримали сьогодні в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» в рамках круглого столу «Діяльність молодіжних рад в ОТГ Прикарпаття: досягнення і перспективи».

«Головними перемогами молоді учасники назвали ініціативність, креативність, готовність до змін, мобільність та сміливість. А вже такий набір якостей – гарантія успішної самореалізації, для якої потрібна лише стартова допомога наставників і підтримка однодумців», - вважає радник з питань муніципальних послуг Івано-Франківського ЦРМС Марія Баран.

Про це, на її переконання, свідчить практика роботи і реалізовані проєкти молодіжних рад у прикарпатських ОТГ. Своїм вже немалим досвідом роботи поділились голова Молодіжної ради Старобогодчанської ОТГ Леся Клим’юк, голова Молодіжної ради Ланчинської ОТГ Катерина Іванюк та заступник голови Молодіжної ради Печеніжинської ОТГ Марія Козьменко.

 

Читайте також:     Діалоги про Україну: команда Зеленського вирішила поговорити з прикарпатцями про мир на Донбасі (ФОТО)

 

З позиції наставників, які допомагали у створенні та становленні молодіжних рад в громадах Івано-Франківської області, розповіли представники ГЦ «Ділові ініціативи». 

Про цікаву і позитивну практику національно-патріотичного та фізичного розвитку молоді Витвицької ОТГ розповів керівник МГО «Сонячна січ» Віталій Кульпа. У свою чергу, про виховання лідерських якостей у молоді та можливості створення пластових осередків у громадах учасники круглого столу дізнались від заступника голови окружної пластової старшини (Пласту Івано-Франківської області) Степана Корчинського.

Також учасники круглого столу з невеликою екскурсією відвідали інноваційний центр «Промприлад. Реновація».

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття