Важливо

В Івано-Франківському ЦРМС пройшов другий кущовий семінар для новостворених ОТГ (ФОТО)

  • 15 Листопада 2019, 09:00

Об’єднались, очікуємо на вибори… З чого розпочинати роботу в ОТГ, розповідають представникам створених цього року об’єднаних територіальних громад радники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» в рамках супроводу роботи громади після об’єднання.

Під час семінару «Перші кроки територіальних громад після об'єднання для громад Рожнятівського і Тисменицького районів» представники Центру поспілкувались з працівниками та депутатським корпусом органів місцевого самоврядування сільських рад Єзупільської та Дубівської ОТГ, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківського ЦРМС.

«Головний акцент на початку роботи – це реорганізація органів місцевого самоврядування з обов’язковим дотриманням трудового законодавства, а також передача майна», - говорить радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

 

 

Важливим також є формування бюджету новостворених громад з врахуванням особливостей, які передбачені для ОТГ в 2020 році та потреб закладів, які перейдуть у підпорядкування об’єднаної територіальної громади. Насамперед, мова йде про освітні установи – школи, садки, медичну сферу.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття