Важливо

В Івано-Франківському ЦРМС стартував навчальний візит з брендування територій для Донецької та Кіровоградської областей

  • 14 Листопада 2019, 18:02

Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» приймає гостей з Донецької та Кіровоградської областей.

Представники об’єднаних територіальних громад, яких до нас привезли Донецький і Кіровоградський ЦРМС, в рамках навчальної поїздки «Брендування територій - запорука сталого розвитку» відвідали наш Центр, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківського ЦРМС.

 

 

Традиційні привітання та обмін сувенірами, а також короткий історико-географічний екскурс Прикарпаттям в контексті реформи децентралізації від директора Івано-Франківського ЦРМС Руслана Панасюка та радника з питань регіонального розвитку Ігоря Мельничука.

«З практичної точки зору, гірські території Івано-Франківщини самі по собі вже є певним брендом. Проте, зараз головний акцент робиться на практиках і методиках брендування з метою використання бренду як ресурсу для розвитку. Маркетинг та планомірне просування інтересів громад працюють на розвиток гірських територій Українських Карпат», - наголошує радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук.

 

 

Після короткого знайомства з теоретичною частиною брендування територій учасники навчального візиту вирушили вивчати кращі приклади вдалого брендування територій на практиці.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття