В Коломиї представили кандидатів партії «За Майбутнє» (ФОТО)

  • 16 Вересня 2020, 16:12

В Коломиї представили команду кандидатів «За майбутнє», яка йтиме на місцеві вибори до сільських, міських рад територіальних громад та обласної ради. Це фахівці з різних сфер діяльності: учасники російсько-української війни, громадські активісти, волонтери, підприємці, спортсмени, юристи, вчителі та медики, яких об’єднує одна мета – зробити Коломийську ОТГ комфортним для життя краєм з щасливими та успішними людьми.

«Ми реальними справами кожен день доводимо, що хочемо кращого майбутнього, думаємо про своїх дітей, - розповідає представник команди «За майбутнє» Ігор Костюк. - Ми представлені усіма сферами, тому я гордий іти пліч-о-пліч з такою командою. Я думаю, що у нас все вийде».

 

 

Покращення інфраструктури Коломийської ОТГ, розвиток підприємництва та залучення інвестицій – саме такі першочергові завдання ставить перед собою коломийська команда «За майбутнє».

«Наша партія «За майбутнє» - за справедливу соціальну політику і економічний прагматизм. Наша партія після перемоги буде захищати малий і середній бізнес, тому, що, як ви знаєте, зараз підприємцям тяжко. Тим більше, що коронавірус наніс свій удар по бізнесу. Йому тяжко відновлюватися, а це і робочі місця, і сплачені податки. А потім і зарплати вчителям та лікарям. Саме це - наша основна мета, над якою ми будемо працювати», - говорить Ігор Костюк.

 

 

Кандидат посаду голови Коломийської ОТГ - відомий на Прикарпатті громадський діяч Назарій Тодорів стверджує, що для Коломиї настав той момент, коли потрібно зробити якісний стрибок в розвитку.

«Настав той момент коли нам потрібно рухатися ще більшими кроками. Тому я прийняв рішення висувати свою кандидатуру на посаду голови Коломийського ОТГ, - каже Назарій Тодорів. - Я впевнений, що за наступні п’ять років сильно командою зробимо наше місто комфортним».

 

 

Заслужений тренер України, віце-президент Федерації боксу України Іван Данилишин переконаний, що Коломиї потрібна здорова та активна молодь. Люди усіх поколінь, яким треба створити усі умови для занять улюбленими видами спорту.

«В кандидати в депутати обласної ради я іду з таким меседжем: «гарна Коломия і здорові люди». За короткий час нам вдалось дуже багато зробити уже. Це відновити і зберегти фізкультурно-спортивний комплекс, на протязі багатьох років ми оздоровлюємо дітей, відкриваєм нові спортивні гуртки і це - без жодної копійки з місцевого бюджету. З такою командою нам буде під силу зробити дуже багато», - зауважує Іван Данилишин.

 

 

Саме служіння на користь громади та коломиян кандидати від «За майбутнє» вважають найважливішим. Тому і покладатись вони збираються виключно на своїх виборців. А однодумців запрошують у свої лави.

«Хотів би звернутися також до коломиян. Якщо ви не розчарувалися, якщо у вас є бажання, і сили, і вміння змінювати своє місто і ви бачите своє майбутнє і майбутнє своїх дітей саме тут, приєднуйтесь до нашої команди і давайте разом пліч-о-пліч будемо доказувати, що ми можемо», - закликав Ігор Костюк.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття