В Коломийській райдержадміністрації відбулось засідання колегії (ФОТО)

  • 28 Листопада 2019, 09:28

В залі засідання райдержадміністрації відбулася колегія Коломийської районної державної адміністрації. Засідання колегії відкрив перший заступник голови районної державної адміністрації Нестор Печенюк.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1.Про соціальний захист сімей з дітьми відповідно до законодавчих актів в галузі соціального забезпечення. По даному питанню доповідала Стефанюк Любов Василівна – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації 

2.Про підсумки проведення літнього відпочинку та оздоровлення школярів улітку 2019 року.По даному питанню доповідав Дем’янюк Олег Михайлович – в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту   райдержадміністрації

3.Про розгляд розпорядження райдержадміністрації від 21.11.2019 року №282 «Про схвалення проєкту районного бюджету на 2020 рік та Прогнозу на 2021-2022 роки». По даному питанню доповідала Кравчук Ганна Василівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

Читайте також:      У Херсонській ОДА відкрили підрозділ «Служба щастя»

 

За результатами колегії прийнято відповідні рішення.

 

 

Після засідання колегії райдержадміністрації відбулась нарада з сільськими, селищними головами, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації, керівниками установ, організацій.

 На нараді були розглянуті  такі питання:

          1. Про забезпечення виконання Указу Президента України «Про заходи щодо протидії рейдерству» щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру та про необхідність проведення державної реєстрації земельних ділянок на право власності (користування), на які виникло до 2004 року. По даному питанню доповідав Бучелюк Святослав Володимирович - начальник Коломийського міськрайонного управління у Коломийському районі та м. Коломия Головного управління Держгеокадастру в  Івано-Франківській області.

          2. Про оголошені конкурси  в рамках програм транскордонного співробітництва. По даному питанню доповідала Корженко Надія Степанівна - начальник відділу євроінтеграції, зовнішніх зв’язків, інвестицій та туризму управління економікирайдержадміністрації.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття